KURUMSAL
KURUMSAL

SDE Grup 1999 yılında elektrik ve müteahhitlik işleri yapmak amacı ile kurulmuştur. O zamandan beri aktif olarak faaliyet göstermektedir. Şirketin kurucu ortakları; Mehmet Salih Yıldız, Dursun Ali Yıldız, Emrullah Yıldız’dır.SDE Grup şirketleri; Yıldız Elektrik, Star Akım ve İnşaat sektörü olarak hizmet vermektedir. Çoğunlukla İstanbul Anadolu yakasında inşaat işlerini yürütmektedir.1999 yılında başladığımız inşaat sektöründe, her geçen yıl teknolojik gelişmelere ayak uydurarak sağlam adımlarla büyüme göstermekteyiz. Bu süreçte kazandığımız mesleki tecrübeyi, deneyimli ve eğitimli kadromuzla birleştirerek sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız.
SDE Grup, yeniliklere açık, teknolojik gelişmeleri takip ederek talep edileni eksiksiz yapma gayesindedir. İş prensibi ve disipliniyle aldığı tüm görevleri istenilen şekilde ve zamanında teslim etmektedir. İnşaat ile ilgili tüm işlerinizi, birlikte çalıştığı güvenilir, disiplinli firmalar ile tamamlamaktadır. Kalite standartlarına uygun kullanılan tüm malzemeler ile rakipleri arasından sıyrılarak fark yaratmaya devam etmektedir.


Şirketimiz içinde bulunduğu çağa hem teknolojik gelişmeler hem de insani kaynaklar bakımından ayak uydurarak faaliyet alanlarını genişletmekte müşterilerin farklı beklentilerine cevap verecek kalite işler yapmaktadır. Verilen tüm sözleri harfiyen yerine getirerek işbirliği içinde olduğu ortaklar, müşteriler, çalışanlar, firmalar ile arasında sağlam bir güven bağı kurmaktadır. Bu güven bağı, en büyük referansıdır.
Müşterilerinin türlü projelerinde, tecrübe birikimini kullanarak, en yüksek standartta, en yeni teknoloji ile en uygun inşaat çözümleri sunmaktayız. "Sıfır hata" yapmayı hedefleyerek, bu kapsamda devam eden projelerdeki tüm mühendislik detaylarını tekrar tekrar sorgulanmakta, incelenmekte ve daha iyi sonuçlar için çözümler geliştirilmektedir.
Mühendislik çalışmalarının titizlikle yürütüldüğü tüm projelerde, müşterinin talepleri doğrultusunda beklenenin üstünde performans ile en iyisini ortaya çıkarmaktayız. Güvenli, konforlu ve çağdaş bir yaşam alanı sunmak için yenilenen mühendislik ve teknolojik gelişmeleri kullanarak projelerini hayata geçirmekteyiz. Her zaman müşterinin istekleriyle hareket ederek, refah seviyesini artırmak için çalışmalar yapmaktayız.


 

Tüm çalışanları ile güçlü bir ekip dinamiği içerisinde işlerimizi aksatmadan yürütmekteyiz. İyi koordine edilen ve profesyonel ekipler ile şantiyelerinde insani değerleri ön planda tutarak, sıfır kaza prensibiyle her türlü önlemi almaktayız.Çevrenin her zaman korunması gerektiğinin bilincinde olarak çevreye herhangi bir zarar vermemek ve ekolojik düzene fayda sağlamak için üst düzey önem göstererek planlanan projeleri hayata geçirmekteyiz. Yapılan ve yapılacak olan tüm inşaat işleri bu kapsamda sürdürülmektedir. İşbirliği yapılan şirketlerden de bu konu da taahhüt alınmakta, bu süreçte kontrolü ve denetimi bu konuda deneyimli uzman kadrolar tarafından yapılmaktadır. Sağlam ve nitelikli işler üreterek en güvenilir hizmeti sunmak amacıyla çalışmalarını yürütmeye devam etmekteyiz. Kalıcı ve köklü değerlerden oluşan temel üzerine, ilerici ve çağdaş yaklaşımları özenle yerleştirerek projeleri tasarlamakta ve inşa etmekteyiz.
SDE Grup olarak çalıştığımız, çalışmakta olduğumuz ve çalışacağımız firmaların güvenini sarsmadan ve kaliteden asla ödün vermeden, müteahhit, elektrik ve diğer hizmetleri en iyi şekilde vermeye devam edeceğiz.

İLETİŞİM BİLGİLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞINIZ

BİZ SİZİ ARAYALIM